Online testy - individuální členství na 12 měsíců

Online testy - individuální členství na 12 měsíců

Autor: 
Martin Beil
Cena: 
500,00 Kč
Vydavatel: 
Šachy Dolmen
Rok vydání: 
2020
Formát: 
PC, mobil, tablet

Placené roční členství v Online systému testů pro jednotlivce. Volnou registraci do systému najdete tady. Po objednání a zaplacení placeného členství Vám volný účet změníme na prémiový. Dalších 365 dní od data zaplacení budete moct využívat všechny výhody placeného členství.

AKCE V KVĚTNU 2021: Členství zakoupené v tomto období má platnost trvání až do 31.8.2022, tedy více než 15 měsíců. V srpnu 2021 spustíme novou podobu serveru, všechna prémiová členství na něj plynule přejdou.

Online testy můžete využít v počítačích, mobilech i tabletech. Fungují ve webovém prostředí, nevyžadují instalaci. Jsou vhodné pro použití v šachových kroužcích a oddílech, v rámci domácích úkolů, ale i pro samouky a pro zábavu a poučení všem šachistům.


Online systém testů nabízí procvičování v řadě různých oblastí: základy šachu, taktika, koncovky, zahájení, historie. Řadu dalších testů připravujeme.

Kromě řešení příkladů nabízí přehledný systém testů a dalších materiálů, statistiky, pamatování vyřešených testů, trenérské účty, domácí úkoly a mnoho dalšího.

Na vylepšování systému intenzivně pracujeme. Nákupem placeného členství podpoříte jeho další vývoj. Všechny vybrané finanční prostředky využijeme na další zdokonalování systému.Jedná se o české prostředí. Pracuje na něm tým českých trenérů, programátorů a grafiků.

Připravujeme řadu dalších funkcí, například:

- Výukový mód - Výklad i procvičování přehledně a metodicky, krok za krokem.

- Tréninkové plány - Výuková témata seřazená za sebou, po splnění jednoho tématu se odemkne další.

- Herní měna a odměny - Odměny za řešení testů, splnění výzev, zvládnutí úkolů. Užitečné pro motivaci.


Pro oddíly, kroužky a školy jsme připravili také možnost skupinového členství v systému.