Online testy - skupinové členství na 12 měsíců

Online testy - skupinové členství na 12 měsíců

Autor: 
Martin Beil
Cena: 
300,00 Kč
Vydavatel: 
Šachy Dolmen
Rok vydání: 
2020
Formát: 
PC, mobil, tablet

Skupiny 10 a více uživatelů mohou využít roční členství za zvýhodněnou cenu 300 Kč / uživatel. Volnou registraci do systému najdete tady. Po objednání a zaplacení členství Vám volné účty změníme na prémiové. Dalších 365 dní od data zaplacení budete moct využívat všechny výhody placeného členství. Na zvýhodněné skupinové členství se nevztahují žádné další množstevní slevy.

AKCE V KVĚTNU 2021: Členství zakoupené v tomto období má platnost trvání až do 31.8.2022, tedy více než 15 měsíců. V srpnu 2021 spustíme novou podobu serveru, všechna prémiová členství na něj plynule přejdou.

Online testy můžete využít v počítačích, mobilech i tabletech. Fungují ve webovém prostředí, nevyžadují instalaci. Jsou vhodné pro použití v šachových kroužcích a oddílech, v rámci domácích úkolů, ale i pro samouky a pro zábavu a poučení všem šachistům.


Online systém testů nabízí procvičování v řadě různých oblastí: základy šachu, taktika, koncovky, zahájení, historie. Řadu dalších testů připravujeme.

Kromě řešení příkladů nabízí přehledný systém testů a dalších materiálů, statistiky, pamatování vyřešených testů, trenérské účty, domácí úkoly a mnoho dalšího.

Na vylepšování systému intenzivně pracujeme. Nákupem placeného členství podpoříte jeho další vývoj. Všechny vybrané finanční prostředky využijeme na další zdokonalování systému.Jedná se o české prostředí. Pracuje na něm tým českých trenérů, programátorů a grafiků.

Připravujeme řadu dalších funkcí, například:

- Výukový mód - Výklad i procvičování přehledně a metodicky, krok za krokem.

- Tréninkové plány - Výuková témata seřazená za sebou, po splnění jednoho tématu se odemkne další.

- Herní měna a odměny - Odměny za řešení testů, splnění výzev, zvládnutí úkolů. Užitečné pro motivaci.


Pro jednotlivce je určena nabídka individuálního členství v systému.